IT produkt roku 2015

Systém HelpDesk studio se úspěšně probojoval do finále soutěže vyhlášené redakcí Computerworldu a v kategorii podnikový software získal prestižní ocenění IT produkt roku 2015.

Webová i mobilní verze

HelpDesk studio

Plně konfigurovatelný systém pro vznik požadavků, správu a dohled nad jejich řešením. Celé řešení vyhovuje požadavkům metodiky ITIL.

Webová i mobilní verze

HelpDesk studio

Aplikace sloužící jako základní kámen helpdeskového nebo servisdeskového pracoviště. Přístup z PC i telefonu.

Konfigurace Helpdesk

Partnerský program

Hledání a podpora nových partnerů.

Partnerský program

XML, HTML

Vysoká škálovatelnost formulářů a workflow na základě HTML a XML.

Škálovatelnost řešení

Nová akce

Upgrade z jiného HD na náš s 50% slevou

Slevová akce

O společnosti

KAKTUS Software je jedním z předních lídrů na trhu informačních technologii a to již od roku 1997. Dlouhodobě a cíleně se zaměřujeme na poskytování komplexních služeb v oboru informačních technologií. Naším hlavním zaměřením je vývoj systémů založených na internetových a intranetových technologiích. Vše vystihuje náš firemní slogan.

Jedinečná řešení pro jedinečné zákazníky.

Veškerá naše činnost směřuje k jedinému cíli a tím je spokojený zákazník. Prostředkem k dosahování tohoto cíle je poskytování jedinečných a samozřejmě nejvhodnějších řešení pro každého individuálního zákazníka. K tomuto využíváme nejnovějších technologií dostupných na trhu. Díky nim můžeme snáze analyzovat, specifikovat a nalézat právě taková řešení, která se pak pro naše zákazníky stávají přínosem v podobě zvýšené výkonnosti, snížených nákladů, zvýšené konkurenceschopnosti a zvýšené kvality nabízených služeb.

Díky vysoké technické vyspělosti naší společnosti jsme schopni vytvářet produkty na různých platformách a systémech. Mezi stěžejní technologie a produkty, které naše společnost pro realizaci svých produktů využívá, patří: Technologie .NET (C#), SharePoint, PHP, MS SQL, Oracle, Lotus Notes/Domino, My SQL, HTML, DHTML, XML, ActiveX, JavaScript, Flash, Silver ligjt, VBScript, JScript, Visual Basic, C++ a mnohé další ...